( 0506 ) 871 11 44
Parapsikoloji Eğitimi Veren Üniversiteler

Websitemize Hoşgeldiniz

Parapsikoloji, Bioenerji Eğitimi

Bioenerji Eğitimlerimiz 196 Ülkede Geçerlidir.

Parapsikoloji Bioenerji Eğitimi

Bioenerji Uzman Yetiştirme Programı

Metafiziksel ve Parapsikolojik Bakış ile Profesyonel Üniversite Onaylı Bioenerji Eğitim Programları

Parapsikoloji Bioenerji Sertifika Programı

Tecelli Ruhsal BioEnerji Eğitimi

Tecelli Ruhsal Bioenerji Sistemimiz Kendine Has Eğitim Modeli ile Yüksek Frekanslı Bioenerji Eğitimi Vermektedir.

En Kapsamlı Bioenerji, Parapsikoloji Eğitimi

Tecelli Ruhsal BioEnerji Kapsamında Yapılan Tüm Eğitimlerimiz Çok Kapsamlı ve Derin İçeriğe Sahiptir.

Profesyonel Çözüm Odaklı Seanslar

Tecelli Ruhsal Parapsikoloji, Metafizik ve Bioenerji Seanslarımız Çözüme Yönelik Olarak Yapılmaktadır.

Ruhsal Şifa Pozitif Frekansları Yükseltme

Tecelli BioEnerji Sistemimiz de Yapılan Tüm Çalışmalarla Enerjiniz ve Frekansınız Pozitif Yönde Artış Sağlar.

Uzaktan Bioenerji Eğitimi

Bioenerji seansları ve bioenerji eğitimleri uzaktan yapılabilmektedir. Enerjide mesafe ve zaman kavramı yoktur. Kuantum fiziği bunu kanıtlamıştır. Özellikle çift yarık deneyine bakıldığında bir atom altı parçacığının aynı anda iki yerde bulunduğu fark edilmiştir. Bu yüzden bioenerji seanslarında ister yüz yüze ister de farklı şehirde hatta farklı bir ülkede olun etkisi değişmeyecektir. Siz uzakta bile olsanız bioenerjiniz aktif hale getirilir. Uzaklık-yakınlık kavramı madde alemi için geçerlidir. Bioenerji metafiziksel bir olgudur; parapsikolojinin çalışma alanıdır. ‘Uzaktan bioenerji yapılamaz’ söylemi tamamen madde ötesi olguları madde düzeyinde algılamaya çalışmaktan başka bir şey değildir ve bu yüzden çok yanıltıcıdır.

Hem şehir dışından hem de yurt dışından danışanlarımıza bioenerji seansları ve öğrencilerimize bioenerji eğitimleri vermekteyiz. Özellikle pandemi sürecinde birçok danışanımız uzaktan bioenerji seansı ve eğitimi talep etmiştir ve sonuçtan çok memnun kalmışlardır. Sizde güvenle uzaktan bioenerji seansı alabilir veya uzaktan eğitim seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Eğitim, seans ve uzaktan bioenerji hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Enerjetik Bütüncül Şifa Çalışmaları

Günümüz şartlarında negatif etmenlerden kaynaklı problemler bir çok hastalıklara sebep olmaktadır. Bu enerjetik sorunlar ise bütüncül olarak tüm katmanlarda temizlenmediğinde büyük rahatsızlıklara yol açmaktadır. Enerjisel arınma seanslarında amaç bedendeki şifa kanallarının ve çakralardaki blokajların temizlenmesidir.

FAALİYETLERİMİZ

Parapsikoloji Eğitimi Parapsikolojik

Parapsikolojik

Hayatınızda Yaşadığınız Olumsuz Sorunlar Parapsikolojik Kaynaklı Olabilir. Tecelli Ruhsal Parapsikoloji Ekolümüz İle Yaşadığınız Sorunların Çözümünü Yaparak Rahat Bir Nefes Almanızı Sağlıyoruz.

Parapsikoloji Eğitimi Enerji Tıbbı

Enerji Tıbbı

Tecelli Bioenerji Şifa Sistemimiz ile Tüm Katmanlarınızda Yaşadığınız Sorunlar ve Rahatsızlıklar En Kaliteli ve Kapsamlı Şekilde Çözümlenmektedir.

Parapsikoloji Enerji Eğitimi

Enerji Eğitimi

Tecelli Ruhsal BioEnerji Eğitimimiz de Mesafenin Hiç Bir Önemi Yoktur. Eğitimlerimiz Online Canlı yada Yüzyüze Olarak Aynı Etkiye Sahiptir. Bunu Yaşıyarak Göreceksiniz.

Parapsikoloji Eğitimi İnisiye

İnisiye

Tecelli Bioenerji Eğitimlerimiz Ruhsal İçeriklere Sahiptir. Yüksek Tecelli Bioenerji Frekanslı Pozitif İnisiyasyonlar ile Eğitimlerimizi Gerçekleştirmekteyiz.

Parapsikoloji Nedir

Parapsikoloji Nedir

Tecelli Ruhsal Parapsikoloji Ekolümüz Yaşadığınız Parapsikolojik Sorunları Gideren En Detaylı Sorunlarınızın Çözümünü Sağlayabileceğiniz bir Sistemdir.

En İyi Bioenerji Parapsikoloji Eğitimi

En İyi Bioenerji Eğitimi

Tecelli Ruhsal Bioenerji Eğitim Ekolümüz En İyi Bioenerji Eğitimi İçeriği Sayesinde Hayatınızı Bütün Yönlerini ile Daha Kaliteli Hale Getirir.

Parapsikoloji Eğitimi Ruhsal Arınma

Ruhsal Arınma

Fiziksel Bedenin Şifası Kadar Ruhsal, Zihinsel ve Enerjisel Katmanların Şifası da Çok Önemlidir. Sizi Rahatsız Eden Metafizik Kaynaklı Sorunların Çözümünü En Kapsamlı Şekilde Çözmekteyiz.

Parapsikoloji Uzmanı

Parapsikoloji Uzmanı

Hem Türkiye'den Hemde Dünya'nın Pek Çok Yerinden Parapsikolojik Sıkıntılar Yaşayan Danışanlarımızın Bize Ulaşmaları Sonucunda Hayatlarını Pozitif Yönde Değiştirmeye Devam Ediyoruz.

Tecelli Ruhsal Parapsikoloji ve Bioenerji Eğitimlerini Deneyimlerimiz, İlmi Derinliğimiz ve Yüksek Tecelli Enerji Frekansımız ile Bioenerji, Parapsikoloji Eğitimlerini Profesyonel Düzeyde Gerçekleştirmekteyiz.

Parapsikoloji eğitimi nedir ?

Hayatınızı Olumsuz Yönde Etkileyen Negatif Kötü Enerji Frekanslarından Sizi Arındırarak, Yaşamsal Alanınızda İyileştirmek İstediğiniz Konularda da Bireysel Danışmanlık Seansı Vermekteyiz.

Parapsikoloji Dersleri

Tecelli Ruhsal Parapsikoloji ve Bioenerji Eğitimleri ile Hayatınızı Kolaylaştırın. Bu Eğitimler ile Sizlerde İlgili Web Sitemizden Bize Eğitim Ve Danışmanlık İçin Başvurabilirsiniz.

Online Parapsikoloji Eğitimi
Parapsikoloji Bioenerji Eğitimi

Bioenerji Eğitimi

Bioenerji her canlıda bulunmasına rağmen bütün insanlar aynı seviyede bioenerjiden faydalanamazlar. Kişiden kişiye bioenerji seviyesi değişmektedir. İnsan tüm katmanları ile bir bütündür; fiziksel, ruhsal, duygusal ve kozmik katmanların durumu bioenerji...

Devamı...
Parapsikoloji Eğitimi Uzaktan Bioenerji

Uzaktan Bioenerji Eğitimi

Bioenerji seansları ve bioenerji eğitimleri uzaktan yapılabilmektedir. Enerjide mesafe ve zaman kavramı yoktur. Kuantum fiziği bunu kanıtlamıştır. Özellikle çift yarık deneyine bakıldığında bir atom altı parçacığının aynı...

Devamı...
Parapsikoloji Eğitimi Bioenerji Nedir

Bioenerji Nedir

Bioenerji kozmik kaynaklı İlahi temel yaşam enerjisidir. Bütün canlılarda bulunur. Tüm canlıların pozitif kaynaklı hayat enerjisidir. İnsanlarda bulunma düzeyi kişiden kişiye değişmektedir. Hem içinde yaşadığımız evren hem de bizler sadece maddeden oluşmuyoruz. İnsanın 7 katma...

Devamı...