Bioenerjinin Zararları

Bioenerji kozmik kaynaklı İlahi temel yaşam enerjisidir. Bütün canlılarda bulunur. İnsanlarda bulunma düzeyi kişinin frekans boyutu ile alakalıdır. Her canlıda bulunan ve temel yaşam enerjisi olarak tanımladığımız bioenerjinin hiçbir zararı ya da yan etkisi yoktur. Bioenerji şifalandırıcıdır. Dokuları doğal biorezonansa getirdiği için iyileşme hızını arttırır. Bağışıklığı güçlendirdiği için hastalıklardan korunmanıza yardımcı olur. Zihinsel olarak rahatlama sağlar. Psikoloji üzerinde pozitif yönde etkileri vardır; stres, öfke, kin, nefret gibi negatif duygulardan kurtulmanıza yardımcı olur. Negatif enerjiye bağlı sorunları ortadan kaldırır; bununla beraber negatif düşünce kalıplarını da temizlediğinden bütünsel şifalanma gerçekleşir. Kişilerin frekansını yükselterek bilincini açar. Bilinci ve idrak düzeyi gelişen kişilerin tekamülü yani ruhsal gelişimi artar.

Özetle bioenerji pozitif enerjidir ve kişiyi yükseltir, şifalandırır. Bioenerji günün her saatinde yapılabilir. Zaman ve mekân kavramı yoktur; uzaktan da yapılabilmektedir. Bioenerji tüm doku ve organlara uygulanabilmektedir ve hiçbir yan etkisi yoktur. Bioenerji seansları bütünseldir; kişiyi fiziksel, zihinsel, duygusal ve enerjetik olarak tam sağlığa ulaştırmayı amaçlar.

Bioenerjinin zararı ya da yan etkisi olduğunu düşünmek son derece mantıksızdır çünkü tüm canlılarda bulunan temel yaşam enerjisinin bir zararı olması imkansızdır. Bioenerji seansları her anlamda faydalıdır. Hem bioenerji seansları ile hem de bioenerji eğitimleri ile danışanlarımız sağlıklarına kavuşmakta; mutlu ve huzurlu bir hayata adım atmaktadırlar. Kuantum Bioenerji Dünyası olarak ülkemizde en etkili bioenerji seanslarını uygulamaktayız. Etkisini kısa sürede görebileceğiniz bioenerji seanslarımız ve daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Parapsikoloji Eğitimi

ONAYLI KURULUŞLARIMIZ

Global Bioenerji

GLOBAL BİOENERJİ

Global Bioenerji; Tıb ve Bioenerji İç İçe Bir Ekol Olup Fizyoterapistlere Ve Tüm Sağlık Çalışanlarına Eğitim Veren Pozitif Enerji ve Şifa Çalışmaları Yapan Bir Kuruluştur.

Kuantum Bioenerji

KUANTUM BİOENERJİ

Kuantum Bioenerji; Kuantum ve Spiritüel Konularda Öze Yolculuk Programı ile Bioenerji Eğitimleri ile Seanslar ve Uygulamalar Yapan Üniversite Onaylı Sertifikalar Veren Bir Akademi ve Kuruluştur.

Parapsikoloji Akademi

PARAPSİKOLOJİ AKADEMİ

Parapsikoloji Akademi: Parapsikoloji Eğitimi, Bioenerji Eğitimi Kişisel Gelişim ve Bioenerji Seansları gibi pek çok alanda eğitimler veren ve uygulamalar yapan bir kuruluştur.

Enerjetik Bütüncül Şifa Çalışmaları

Parapsikoloji Eğitimi ve Seanslar

Günümüz şartlarında negatif etmenlerden kaynaklı sorunlar ve problemler bir çok hastalıklara ve rahatsızlıklara sebep olmaktadır. Bu enerjetik rahatsızlıklar ise bütüncül olarak tüm katmanlarda temizlenmediğinde büyük sıkıntılara sebep olmaktadır. Enerjisel arınma seanslarında amaç bedendeki şifa kanallarının ve çakralardaki blokajların temizlenmesidir.

SEANS VE EĞİTİMLER

BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji her canlıda bulunmasına rağmen bütün insanlar aynı seviyede bioenerjiden faydalanamazlar. Kişiden kişiye bioenerji seviyesi değişmektedir. İnsan tüm katmanları ile bir bütündür; fiziksel, ruhsal, duygusal ve kozmik katmanların durumu bioenerji...

BİOENERJİ EĞİTİMİ

UZAKTAN BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji seansları ve bioenerji eğitimleri uzaktan yapılabilmektedir. Enerjide mesafe ve zaman kavramı yoktur. Kuantum fiziği bunu kanıtlamıştır. Özellikle çift yarık deneyine bakıldığında bir atom altı parçacığının aynı...

UZAKTAN BİOENERJİ EĞİTİMİ

BİOENERJİ NEDİR

Bioenerji kozmik kaynaklı İlahi temel yaşam enerjisidir. Bütün canlılarda bulunur. Tüm canlıların pozitif kaynaklı hayat enerjisidir. İnsanlarda bulunma düzeyi kişiden kişiye değişmektedir. Hem içinde yaşadığımız evren hem de bizler sadece maddeden oluşmuyoruz. İnsanın 7 katma...

BİOENERJİ NEDİR

Parapsikoloji Eğitimi

Online Bioenerji Eğitimi