Bioenerji Nedir

Bioenerji kozmik kaynaklı İlahi temel yaşam enerjisidir. Bütün canlılarda bulunur. Tüm canlıların pozitif kaynaklı hayat enerjisidir. İnsanlarda bulunma düzeyi kişiden kişiye değişmektedir. Hem içinde yaşadığımız evren hem de bizler sadece maddeden oluşmuyoruz. İnsanın 7 katmanı vardır ve sadece tek katmanı gördüğümüz fiziksel bedendir. Eterik, zihinsel, duygusal ve kozmik katmanları da olan insan aslında bir frekans denizi içinde yüzmektedir. Birçok frekansın etkisi altında kalan insan bu frekansları bilemediğinde ve kendi iç potansiyelini fark edemediğinde bioenerji seviyesi düşmekte ve sahip olduğu katmanlarda birçok problem yaşamaktadır. Bioenerji pozitif kaynaklı bir enerjidir. Negatif kaynaklı enerjiler frekansı düşürerek kişide olumsuz duygu ve düşüncelere sebebiyet verirken bioenerjisi yükselen kişilerde mutluluk ve huzur hakimdir. Ayrıca düşük bioenerji seviyelerinde hastalıklara açık olmaktasınız. Negatif enerjiler bağışıklık sistemini zayıflatırken bioenerji güçlendirir. Ayrıca iyileşme hızını artırarak var olan ağrı ve hastalıklardan kurtulmanıza yardımcı olur.

Ülkemizde ‘ben enerjiye inanmıyorum’ vs. gibi zihin kalıpları ile karşılaşmaktayız. Fakat bu kişiler mikrodalga fırına, evlerinde kullandıkları wifi internet frekansına, radyo frekanslarına, bluetooth bağlantısına inanmaktadır. Mesele inanmak ya da inanmamak değildir. Siz inansanız da inanmasanız da frekanslardan etkilenmektesiniz. Hatta sizinde içinde bulunduğunuz bir frekans aralığı vardır. Yurt dışında enerji terapistleri doktorlarla birlikte çalışmakta ve insanlar tüm katmanlarını şifalandırmak için bu merkezlere gitmektedir. Çin’de sadece enerji terapistlerinden oluşan hastaneler bulunmaktadır. Dünya parapsikoloji ve parapsikolojinin temeli olan bioenerjinin farkındadır ve bununla ilgili ciddi çalışmalar sürdürmektedir. İnsanlar daha hızlı iyileşmekte, ameliyat zorunluluğu olan hastalıklar bile kansız acısız iyileşmektedir. Eğer bioenerji ile ilgili farkındalığımızı artırırsak yaşadığımız birçok sorunu çok kolay bir şekilde aşabiliriz.

Ülkemizde kurulan Ruhsal Parapsikoloji Akademi bünyesinde en etkili bioenerji seanslarını uygulamaktayız. İster yüz yüze ister uzaktan yaptığımız bioenerji seanslarımız ile danışanlarımız hem fiziksel sıkıntılarından kurtulmaktalar hem de ruhsal, psikolojik ve enerjetik anlamda rahatlamaktadırlar. Etkisini kısa sürede görebileceğiniz bioenerji seanslarımız ve daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Parapsikoloji Eğitimi

ONAYLI KURULUŞLARIMIZ

Global Bioenerji

GLOBAL BİOENERJİ

Global Bioenerji; Tıb ve Bioenerji İç İçe Bir Ekol Olup Fizyoterapistlere Ve Tüm Sağlık Çalışanlarına Eğitim Veren Pozitif Enerji ve Şifa Çalışmaları Yapan Bir Kuruluştur.

Kuantum Bioenerji

KUANTUM BİOENERJİ

Kuantum Bioenerji; Kuantum ve Spiritüel Konularda Öze Yolculuk Programı ile Bioenerji Eğitimleri ile Seanslar ve Uygulamalar Yapan Üniversite Onaylı Sertifikalar Veren Bir Akademi ve Kuruluştur.

Parapsikoloji Akademi

PARAPSİKOLOJİ AKADEMİ

Parapsikoloji Akademi: Parapsikoloji Eğitimi, Bioenerji Eğitimi Kişisel Gelişim ve Bioenerji Seansları gibi pek çok alanda eğitimler veren ve uygulamalar yapan bir kuruluştur.

Enerjetik Bütüncül Şifa Çalışmaları

Parapsikoloji Eğitimi ve Seanslar

Günümüz şartlarında negatif etmenlerden kaynaklı sorunlar ve problemler bir çok hastalıklara ve rahatsızlıklara sebep olmaktadır. Bu enerjetik rahatsızlıklar ise bütüncül olarak tüm katmanlarda temizlenmediğinde büyük sıkıntılara sebep olmaktadır. Enerjisel arınma seanslarında amaç bedendeki şifa kanallarının ve çakralardaki blokajların temizlenmesidir.

SEANS VE EĞİTİMLER

BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji her canlıda bulunmasına rağmen bütün insanlar aynı seviyede bioenerjiden faydalanamazlar. Kişiden kişiye bioenerji seviyesi değişmektedir. İnsan tüm katmanları ile bir bütündür; fiziksel, ruhsal, duygusal ve kozmik katmanların durumu bioenerji...

BİOENERJİ EĞİTİMİ

UZAKTAN BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji seansları ve bioenerji eğitimleri uzaktan yapılabilmektedir. Enerjide mesafe ve zaman kavramı yoktur. Kuantum fiziği bunu kanıtlamıştır. Özellikle çift yarık deneyine bakıldığında bir atom altı parçacığının aynı...

UZAKTAN BİOENERJİ EĞİTİMİ

BİOENERJİ NEDİR

Bioenerji kozmik kaynaklı İlahi temel yaşam enerjisidir. Bütün canlılarda bulunur. Tüm canlıların pozitif kaynaklı hayat enerjisidir. İnsanlarda bulunma düzeyi kişiden kişiye değişmektedir. Hem içinde yaşadığımız evren hem de bizler sadece maddeden oluşmuyoruz. İnsanın 7 katma...

BİOENERJİ NEDİR

Parapsikoloji Eğitimi

Online Bioenerji Eğitimi