( 0506 ) 871 11 44
Parapsikoloji Eğitimi Veren Üniversiteler

Websitemize Hoşgeldiniz

Parapsikoloji, Bioenerji Eğitimi

Bioenerji Eğitimlerimiz 196 Ülkede Geçerlidir.

Parapsikoloji Bioenerji Eğitimi

Bioenerji Uzman Yetiştirme Programı

Metafiziksel ve Parapsikolojik Bakış ile Profesyonel Üniversite Onaylı Bioenerji Eğitim Programları

Parapsikoloji Bioenerji Sertifika Programı

Tecelli Ruhsal BioEnerji Eğitimi

Tecelli Ruhsal Bioenerji Sistemimiz Kendine Has Eğitim Modeli ile Yüksek Frekanslı Bioenerji Eğitimi Vermektedir.

En Kapsamlı Bioenerji, Parapsikoloji Eğitimi

Tecelli Ruhsal BioEnerji Kapsamında Yapılan Tüm Eğitimlerimiz Çok Kapsamlı ve Derin İçeriğe Sahiptir.

Profesyonel Çözüm Odaklı Seanslar

Tecelli Ruhsal Parapsikoloji, Metafizik ve Bioenerji Seanslarımız Çözüme Yönelik Olarak Yapılmaktadır.

Ruhsal Şifa Pozitif Frekansları Yükseltme

Tecelli BioEnerji Sistemimiz de Yapılan Tüm Çalışmalarla Enerjiniz ve Frekansınız Pozitif Yönde Artış Sağlar.

Bioenerji Nedir

Bioenerji kozmik kaynaklı İlahi temel yaşam enerjisidir. Bütün canlılarda bulunur. Tüm canlıların pozitif kaynaklı hayat enerjisidir. İnsanlarda bulunma düzeyi kişiden kişiye değişmektedir. Hem içinde yaşadığımız evren hem de bizler sadece maddeden oluşmuyoruz. İnsanın 7 katmanı vardır ve sadece tek katmanı gördüğümüz fiziksel bedendir. Eterik, zihinsel, duygusal ve kozmik katmanları da olan insan aslında bir frekans denizi içinde yüzmektedir. Birçok frekansın etkisi altında kalan insan bu frekansları bilemediğinde ve kendi iç potansiyelini fark edemediğinde bioenerji seviyesi düşmekte ve sahip olduğu katmanlarda birçok problem yaşamaktadır. Bioenerji pozitif kaynaklı bir enerjidir. Negatif kaynaklı enerjiler frekansı düşürerek kişide olumsuz duygu ve düşüncelere sebebiyet verirken bioenerjisi yükselen kişilerde mutluluk ve huzur hakimdir. Ayrıca düşük bioenerji seviyelerinde hastalıklara açık olmaktasınız. Negatif enerjiler bağışıklık sistemini zayıflatırken bioenerji güçlendirir. Ayrıca iyileşme hızını artırarak var olan ağrı ve hastalıklardan kurtulmanıza yardımcı olur.

Ülkemizde ‘ben enerjiye inanmıyorum’ vs. gibi zihin kalıpları ile karşılaşmaktayız. Fakat bu kişiler mikrodalga fırına, evlerinde kullandıkları wifi internet frekansına, radyo frekanslarına, bluetooth bağlantısına inanmaktadır. Mesele inanmak ya da inanmamak değildir. Siz inansanız da inanmasanız da frekanslardan etkilenmektesiniz. Hatta sizinde içinde bulunduğunuz bir frekans aralığı vardır. Yurt dışında enerji terapistleri doktorlarla birlikte çalışmakta ve insanlar tüm katmanlarını şifalandırmak için bu merkezlere gitmektedir. Çin’de sadece enerji terapistlerinden oluşan hastaneler bulunmaktadır. Dünya parapsikoloji ve parapsikolojinin temeli olan bioenerjinin farkındadır ve bununla ilgili ciddi çalışmalar sürdürmektedir. İnsanlar daha hızlı iyileşmekte, ameliyat zorunluluğu olan hastalıklar bile iğnesiz, ilaçsız ve acısız iyileşebilmektedir. Eğer bioenerji ile ilgili farkındalığımızı artırırsak yaşadığımız birçok sorunu çok kolay bir şekilde aşabiliriz.

Ülkemizde kurulan Tecelli Ruhsal Parapsikoloji bünyesinde en etkili bioenerji seanslarını uygulamaktayız. İster yüz yüze ister uzaktan yaptığımız bioenerji seanslarımız ile danışanlarımız hem fiziksel sıkıntılarından kurtulmaktalar hem de ruhsal, psikolojik ve enerjetik anlamda rahatlamaktadırlar. Etkisini kısa sürede görebileceğiniz bioenerji seanslarımız ve daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Enerjetik Bütüncül Şifa Çalışmaları

Günümüz şartlarında negatif etmenlerden kaynaklı problemler bir çok hastalıklara sebep olmaktadır. Bu enerjetik sorunlar ise bütüncül olarak tüm katmanlarda temizlenmediğinde büyük rahatsızlıklara yol açmaktadır. Enerjisel arınma seanslarında amaç bedendeki şifa kanallarının ve çakralardaki blokajların temizlenmesidir.

FAALİYETLERİMİZ

Parapsikoloji Eğitimi Parapsikolojik

Parapsikolojik

Hayatınızda Yaşadığınız Olumsuz Sorunlar Parapsikolojik Kaynaklı Olabilir. Tecelli Ruhsal Parapsikoloji Ekolümüz İle Yaşadığınız Sorunların Çözümünü Yaparak Rahat Bir Nefes Almanızı Sağlıyoruz.

Parapsikoloji Eğitimi Enerji Tıbbı

Enerji Tıbbı

Tecelli Bioenerji Şifa Sistemimiz ile Tüm Katmanlarınızda Yaşadığınız Sorunlar ve Rahatsızlıklar En Kaliteli ve Kapsamlı Şekilde Çözümlenmektedir.

Parapsikoloji Enerji Eğitimi

Enerji Eğitimi

Tecelli Ruhsal BioEnerji Eğitimimiz de Mesafenin Hiç Bir Önemi Yoktur. Eğitimlerimiz Online Canlı yada Yüzyüze Olarak Aynı Etkiye Sahiptir. Bunu Yaşıyarak Göreceksiniz.

Parapsikoloji Eğitimi İnisiye

İnisiye

Tecelli Bioenerji Eğitimlerimiz Ruhsal İçeriklere Sahiptir. Yüksek Tecelli Bioenerji Frekanslı Pozitif İnisiyasyonlar ile Eğitimlerimizi Gerçekleştirmekteyiz.

Parapsikoloji Nedir

Parapsikoloji Nedir

Tecelli Ruhsal Parapsikoloji Ekolümüz Yaşadığınız Parapsikolojik Sorunları Gideren En Detaylı Sorunlarınızın Çözümünü Sağlayabileceğiniz bir Sistemdir.

En İyi Bioenerji Parapsikoloji Eğitimi

En İyi Bioenerji Eğitimi

Tecelli Ruhsal Bioenerji Eğitim Ekolümüz En İyi Bioenerji Eğitimi İçeriği Sayesinde Hayatınızı Bütün Yönlerini ile Daha Kaliteli Hale Getirir.

Parapsikoloji Eğitimi Ruhsal Arınma

Ruhsal Arınma

Fiziksel Bedenin Şifası Kadar Ruhsal, Zihinsel ve Enerjisel Katmanların Şifası da Çok Önemlidir. Sizi Rahatsız Eden Metafizik Kaynaklı Sorunların Çözümünü En Kapsamlı Şekilde Çözmekteyiz.

Parapsikoloji Uzmanı

Parapsikoloji Uzmanı

Hem Türkiye'den Hemde Dünya'nın Pek Çok Yerinden Parapsikolojik Sıkıntılar Yaşayan Danışanlarımızın Bize Ulaşmaları Sonucunda Hayatlarını Pozitif Yönde Değiştirmeye Devam Ediyoruz.

Tecelli Ruhsal Parapsikoloji ve Bioenerji Eğitimlerini Deneyimlerimiz, İlmi Derinliğimiz ve Yüksek Tecelli Enerji Frekansımız ile Bioenerji, Parapsikoloji Eğitimlerini Profesyonel Düzeyde Gerçekleştirmekteyiz.

Parapsikoloji eğitimi nedir ?

Hayatınızı Olumsuz Yönde Etkileyen Negatif Kötü Enerji Frekanslarından Sizi Arındırarak, Yaşamsal Alanınızda İyileştirmek İstediğiniz Konularda da Bireysel Danışmanlık Seansı Vermekteyiz.

Parapsikoloji Dersleri

Tecelli Ruhsal Parapsikoloji ve Bioenerji Eğitimleri ile Hayatınızı Kolaylaştırın. Bu Eğitimler ile Sizlerde İlgili Web Sitemizden Bize Eğitim Ve Danışmanlık İçin Başvurabilirsiniz.

Online Parapsikoloji Eğitimi
Parapsikoloji Bioenerji Eğitimi

Bioenerji Eğitimi

Bioenerji her canlıda bulunmasına rağmen bütün insanlar aynı seviyede bioenerjiden faydalanamazlar. Kişiden kişiye bioenerji seviyesi değişmektedir. İnsan tüm katmanları ile bir bütündür; fiziksel, ruhsal, duygusal ve kozmik katmanların durumu bioenerji...

Devamı...
Parapsikoloji Eğitimi Uzaktan Bioenerji

Uzaktan Bioenerji Eğitimi

Bioenerji seansları ve bioenerji eğitimleri uzaktan yapılabilmektedir. Enerjide mesafe ve zaman kavramı yoktur. Kuantum fiziği bunu kanıtlamıştır. Özellikle çift yarık deneyine bakıldığında bir atom altı parçacığının aynı...

Devamı...
Parapsikoloji Eğitimi Bioenerji Nedir

Bioenerji Nedir

Bioenerji kozmik kaynaklı İlahi temel yaşam enerjisidir. Bütün canlılarda bulunur. Tüm canlıların pozitif kaynaklı hayat enerjisidir. İnsanlarda bulunma düzeyi kişiden kişiye değişmektedir. Hem içinde yaşadığımız evren hem de bizler sadece maddeden oluşmuyoruz. İnsanın 7 katma...

Devamı...