Bioenerji Eğitimi

Bioenerji her canlıda bulunmasına rağmen bütün insanlar aynı seviyede bioenerjiden faydalanamazlar. Kişiden kişiye bioenerji seviyesi değişmektedir. İnsan tüm katmanları ile bir bütündür; fiziksel, ruhsal, duygusal ve kozmik katmanların durumu bioenerji seviyelerini etkilemektedir. Kişiler bulunduğu frekans boyutuna göre bioenerjiden faydalanabilmekte; düşük frekans boyutunda olan kişilerin ise bioenerji seviyeleri çok düşük olmaktadır. Bu da hastalıkları beraberinde getirmektedir. Kişilerin kendilerine bioenerji yapabilmeleri ve var olan bioenerji seviyelerini koruyabilmeleri için detaylı ve derin bir eğitim süreci gerekmektedir.

Pozitif düşünce sistemini kişide oluşturmak ilk koşuldur. İnsan zihni otomatik olarak düşünceler üretmektedir ve bunun büyük bir kısmı negatiftir. İsterseniz bunu kendinizde deneyimleyebilirsiniz. Düşüncelerinizi izlemeye ve fark etmeye başladığınızda hem bir düşünceden diğerine çok hızlı geçtiğinizi hem de bunun büyük bir çoğunluğunun negatif olduğunu anlayabilirsiniz. Bioenerji eğitimlerimizde öğrencilerimize doğru düşünce tekniklerini öğreterek negatif düşünce frekanslarından kurtulmalarına yardımcı oluyoruz. Düşünceler duyguları oluşturmaktadır. Negatif duygular negatif düşünce kalıplarından doğmakta bu da kişinin frekansını düşürmektedir. Düşük frekansta düşünce ve duyguya sahip insanlar bioenerji toplayamazlar. Doğru düşünce sistemini geliştirmiş kişiler negatif duygulardan arınmakta ve daha mutlu ve huzurlu bir hayata adım atmaktadırlar. Bioenerji seansı yapabilmek ve kendi bioenerji seviyenizi yükseltebilmek için inisiye yani el verme çok önemlidir. Enerji aynı zamanda bilgi ve açılım içerir; bu yüzden bioenerji eğitiminde en önemli husus inisiasyondur. Bu alandan en etkin ve derin ilimlere sahip arınmış insanlar doğru inisiyeyi verebilmektedirler. Kurucumuz ve yöneticimiz Cenap Eryılmaz Parapsikoloji ve bioenerji alanında 20 yılı aşkındır çalışmalarını sürdürmektedir. Üstadımızın en kadim ve derin ilimler ile oluşturduğu Frekans Ekol’ü ile bu alanda ki en detaylı ve doğru eğitimleri vermekteyiz. Bioenerji eğitimi çok ciddi bir konudur ve doğru kişi ve kurumlardan bu eğitimin alınması zorunludur. Şimdiye kadar birçok insanın hayatı verdiğimiz eğitimlerle olumlu yönde değişmiştir ve insanların yolunu aydınlatmaya devam etmekteyiz. Bioenerji eğitimlerimiz, doğru düşünce tekniklerimiz ve diğer konular hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Parapsikoloji Eğitimi

ONAYLI KURULUŞLARIMIZ

Global Bioenerji

GLOBAL BİOENERJİ

Global Bioenerji; Tıb ve Bioenerji İç İçe Bir Ekol Olup Fizyoterapistlere Ve Tüm Sağlık Çalışanlarına Eğitim Veren Pozitif Enerji ve Şifa Çalışmaları Yapan Bir Kuruluştur.

Kuantum Bioenerji

KUANTUM BİOENERJİ

Kuantum Bioenerji; Kuantum ve Spiritüel Konularda Öze Yolculuk Programı ile Bioenerji Eğitimleri ile Seanslar ve Uygulamalar Yapan Üniversite Onaylı Sertifikalar Veren Bir Akademi ve Kuruluştur.

Parapsikoloji Akademi

PARAPSİKOLOJİ AKADEMİ

Parapsikoloji Akademi: Parapsikoloji Eğitimi, Bioenerji Eğitimi Kişisel Gelişim ve Bioenerji Seansları gibi pek çok alanda eğitimler veren ve uygulamalar yapan bir kuruluştur.

Enerjetik Bütüncül Şifa Çalışmaları

Parapsikoloji Eğitimi ve Seanslar

Günümüz şartlarında negatif etmenlerden kaynaklı sorunlar ve problemler bir çok hastalıklara ve rahatsızlıklara sebep olmaktadır. Bu enerjetik rahatsızlıklar ise bütüncül olarak tüm katmanlarda temizlenmediğinde büyük sıkıntılara sebep olmaktadır. Enerjisel arınma seanslarında amaç bedendeki şifa kanallarının ve çakralardaki blokajların temizlenmesidir.

SEANS VE EĞİTİMLER

BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji her canlıda bulunmasına rağmen bütün insanlar aynı seviyede bioenerjiden faydalanamazlar. Kişiden kişiye bioenerji seviyesi değişmektedir. İnsan tüm katmanları ile bir bütündür; fiziksel, ruhsal, duygusal ve kozmik katmanların durumu bioenerji...

BİOENERJİ EĞİTİMİ

UZAKTAN BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji seansları ve bioenerji eğitimleri uzaktan yapılabilmektedir. Enerjide mesafe ve zaman kavramı yoktur. Kuantum fiziği bunu kanıtlamıştır. Özellikle çift yarık deneyine bakıldığında bir atom altı parçacığının aynı...

UZAKTAN BİOENERJİ EĞİTİMİ

BİOENERJİ NEDİR

Bioenerji kozmik kaynaklı İlahi temel yaşam enerjisidir. Bütün canlılarda bulunur. Tüm canlıların pozitif kaynaklı hayat enerjisidir. İnsanlarda bulunma düzeyi kişiden kişiye değişmektedir. Hem içinde yaşadığımız evren hem de bizler sadece maddeden oluşmuyoruz. İnsanın 7 katma...

BİOENERJİ NEDİR

Parapsikoloji Eğitimi

Online Bioenerji Eğitimi