( 0506 ) 871 11 44
Parapsikoloji Eğitimi Veren Üniversiteler

Websitemize Hoşgeldiniz

Parapsikoloji, Bioenerji Eğitimi

Bioenerji Eğitimlerimiz 196 Ülkede Geçerlidir.

Parapsikoloji Bioenerji Eğitimi

Bioenerji Uzman Yetiştirme Programı

Metafiziksel ve Parapsikolojik Bakış ile Profesyonel Üniversite Onaylı Bioenerji Eğitim Programları

Parapsikoloji Bioenerji Sertifika Programı

Tecelli Ruhsal BioEnerji Eğitimi

Tecelli Ruhsal Bioenerji Sistemimiz Kendine Has Eğitim Modeli ile Yüksek Frekanslı Bioenerji Eğitimi Vermektedir.

En Kapsamlı Bioenerji, Parapsikoloji Eğitimi

Tecelli Ruhsal BioEnerji Kapsamında Yapılan Tüm Eğitimlerimiz Çok Kapsamlı ve Derin İçeriğe Sahiptir.

Profesyonel Çözüm Odaklı Seanslar

Tecelli Ruhsal Parapsikoloji, Metafizik ve Bioenerji Seanslarımız Çözüme Yönelik Olarak Yapılmaktadır.

Ruhsal Şifa Pozitif Frekansları Yükseltme

Tecelli BioEnerji Sistemimiz de Yapılan Tüm Çalışmalarla Enerjiniz ve Frekansınız Pozitif Yönde Artış Sağlar.

BİOENERJİ EĞİTİMİ

Bioenerji her canlıda bulunmasına rağmen bütün insanlar aynı seviyede bioenerjiden faydalanamazlar. Kişiden kişiye bioenerji seviyesi değişmektedir. İnsan tüm katmanları ile bir bütündür; fiziksel, ruhsal, duygusal ve kozmik katmanların durumu bioenerji seviyelerini etkilemektedir. Kişiler bulunduğu frekans boyutuna göre bioenerjiden faydalanabilmekte; düşük frekans boyutunda olan kişilerin ise bioenerji seviyeleri çok düşük olmaktadır. Bu da hastalıkları beraberinde getirmektedir. Kişilerin kendilerine bioenerji yapabilmeleri ve var olan bioenerji seviyelerini koruyabilmeleri için detaylı ve derin bir eğitim süreci gerekmektedir.

Pozitif düşünce sistemini kişide oluşturmak ilk koşuldur. İnsan zihni otomatik olarak düşünceler üretmektedir ve bunun büyük bir kısmı negatiftir. İsterseniz bunu kendinizde deneyimleyebilirsiniz. Düşüncelerinizi izlemeye ve fark etmeye başladığınızda hem bir düşünceden diğerine çok hızlı geçtiğinizi hem de bunun büyük bir çoğunluğunun negatif olduğunu anlayabilirsiniz. Bioenerji eğitimlerimizde öğrencilerimize doğru düşünce tekniklerini öğreterek negatif düşünce frekanslarından kurtulmalarına yardımcı oluyoruz. Düşünceler duyguları oluşturmaktadır. Negatif duygular negatif düşünce kalıplarından doğmakta bu da kişinin frekansını düşürmektedir. Düşük frekansta düşünce ve duyguya sahip insanlar şifa amaçlı bioenerjini kullanamazlar. Doğru düşünce sistemini geliştirmiş kişiler negatif duygulardan arınmakta ve daha mutlu ve huzurlu bir hayata adım atmaktadırlar. Bioenerji seansı yapabilmek ve kendi bioenerji seviyenizi yükseltebilmek için inisiye yani el verme çok önemlidir. Enerji aynı zamanda bilgi ve açılım içerir; bu yüzden bioenerji eğitiminde en önemli husus inisiasyondur. Bu alandan en etkin ve derin ilimlere sahip arınmış insanlar doğru inisiyeyi verebilmektedirler. Kurucumuz ve yöneticimiz Cenap Eryılmaz Parapsikoloji ve bioenerji alanında 25 yılı aşkındır çalışmalarını sürdürmektedir. Üstadımızın en kadim ve derin ilimler ile oluşturduğu Tecelli Frekans Ekol’ü ile bu alanda ki en detaylı ve doğru eğitimleri vermekteyiz. Bioenerji eğitimi çok ciddi bir konudur ve doğru kişi ve kurumlardan bu eğitimin alınması zorunludur. Şimdiye kadar birçok insanın hayatı verdiğimiz eğitimlerle olumlu yönde değişmiştir ve insanların yolunu aydınlatmaya devam etmekteyiz. Bioenerji eğitimlerimiz, doğru düşünce tekniklerimiz ve diğer konular hakkında detaylı bilgi almak için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Enerjetik Bütüncül Şifa Çalışmaları

Günümüz şartlarında negatif etmenlerden kaynaklı problemler bir çok hastalıklara sebep olmaktadır. Bu enerjetik sorunlar ise bütüncül olarak tüm katmanlarda temizlenmediğinde büyük rahatsızlıklara yol açmaktadır. Enerjisel arınma seanslarında amaç bedendeki şifa kanallarının ve çakralardaki blokajların temizlenmesidir.

FAALİYETLERİMİZ

Parapsikoloji Eğitimi Parapsikolojik

Parapsikolojik

Hayatınızda Yaşadığınız Olumsuz Sorunlar Parapsikolojik Kaynaklı Olabilir. Tecelli Ruhsal Parapsikoloji Ekolümüz İle Yaşadığınız Sorunların Çözümünü Yaparak Rahat Bir Nefes Almanızı Sağlıyoruz.

Parapsikoloji Eğitimi Enerji Tıbbı

Enerji Tıbbı

Tecelli Bioenerji Şifa Sistemimiz ile Tüm Katmanlarınızda Yaşadığınız Sorunlar ve Rahatsızlıklar En Kaliteli ve Kapsamlı Şekilde Çözümlenmektedir.

Parapsikoloji Enerji Eğitimi

Enerji Eğitimi

Tecelli Ruhsal BioEnerji Eğitimimiz de Mesafenin Hiç Bir Önemi Yoktur. Eğitimlerimiz Online Canlı yada Yüzyüze Olarak Aynı Etkiye Sahiptir. Bunu Yaşıyarak Göreceksiniz.

Parapsikoloji Eğitimi İnisiye

İnisiye

Tecelli Bioenerji Eğitimlerimiz Ruhsal İçeriklere Sahiptir. Yüksek Tecelli Bioenerji Frekanslı Pozitif İnisiyasyonlar ile Eğitimlerimizi Gerçekleştirmekteyiz.

Parapsikoloji Nedir

Parapsikoloji Nedir

Tecelli Ruhsal Parapsikoloji Ekolümüz Yaşadığınız Parapsikolojik Sorunları Gideren En Detaylı Sorunlarınızın Çözümünü Sağlayabileceğiniz bir Sistemdir.

En İyi Bioenerji Parapsikoloji Eğitimi

En İyi Bioenerji Eğitimi

Tecelli Ruhsal Bioenerji Eğitim Ekolümüz En İyi Bioenerji Eğitimi İçeriği Sayesinde Hayatınızı Bütün Yönlerini ile Daha Kaliteli Hale Getirir.

Parapsikoloji Eğitimi Ruhsal Arınma

Ruhsal Arınma

Fiziksel Bedenin Şifası Kadar Ruhsal, Zihinsel ve Enerjisel Katmanların Şifası da Çok Önemlidir. Sizi Rahatsız Eden Metafizik Kaynaklı Sorunların Çözümünü En Kapsamlı Şekilde Çözmekteyiz.

Parapsikoloji Uzmanı

Parapsikoloji Uzmanı

Hem Türkiye'den Hemde Dünya'nın Pek Çok Yerinden Parapsikolojik Sıkıntılar Yaşayan Danışanlarımızın Bize Ulaşmaları Sonucunda Hayatlarını Pozitif Yönde Değiştirmeye Devam Ediyoruz.

Tecelli Ruhsal Parapsikoloji ve Bioenerji Eğitimlerini Deneyimlerimiz, İlmi Derinliğimiz ve Yüksek Tecelli Enerji Frekansımız ile Bioenerji, Parapsikoloji Eğitimlerini Profesyonel Düzeyde Gerçekleştirmekteyiz.

Parapsikoloji eğitimi nedir ?

Hayatınızı Olumsuz Yönde Etkileyen Negatif Kötü Enerji Frekanslarından Sizi Arındırarak, Yaşamsal Alanınızda İyileştirmek İstediğiniz Konularda da Bireysel Danışmanlık Seansı Vermekteyiz.

Parapsikoloji Dersleri

Tecelli Ruhsal Parapsikoloji ve Bioenerji Eğitimleri ile Hayatınızı Kolaylaştırın. Bu Eğitimler ile Sizlerde İlgili Web Sitemizden Bize Eğitim Ve Danışmanlık İçin Başvurabilirsiniz.

Online Parapsikoloji Eğitimi
Parapsikoloji Bioenerji Eğitimi

Bioenerji Eğitimi

Bioenerji her canlıda bulunmasına rağmen bütün insanlar aynı seviyede bioenerjiden faydalanamazlar. Kişiden kişiye bioenerji seviyesi değişmektedir. İnsan tüm katmanları ile bir bütündür; fiziksel, ruhsal, duygusal ve kozmik katmanların durumu bioenerji...

Devamı...
Parapsikoloji Eğitimi Uzaktan Bioenerji

Uzaktan Bioenerji Eğitimi

Bioenerji seansları ve bioenerji eğitimleri uzaktan yapılabilmektedir. Enerjide mesafe ve zaman kavramı yoktur. Kuantum fiziği bunu kanıtlamıştır. Özellikle çift yarık deneyine bakıldığında bir atom altı parçacığının aynı...

Devamı...
Parapsikoloji Eğitimi Bioenerji Nedir

Bioenerji Nedir

Bioenerji kozmik kaynaklı İlahi temel yaşam enerjisidir. Bütün canlılarda bulunur. Tüm canlıların pozitif kaynaklı hayat enerjisidir. İnsanlarda bulunma düzeyi kişiden kişiye değişmektedir. Hem içinde yaşadığımız evren hem de bizler sadece maddeden oluşmuyoruz. İnsanın 7 katma...

Devamı...